This is a message with a hyperlink and text...
This is a message with a hyperlink and text...
This is a message with a hyperlink and text...
This is a message with a hyperlink and text...

Gönderim & Teslimat Bilgisi

90sqm.com adresinden alacağınız ürünlerin teslimatı dünya çapında yapılmaktadır. Teslimatlar ile bilgiler, MUĞLA/Türkiye’de bulunan merkezimizden, sipariş verilen yerin uzaklığına göre değişmektedir. Pazartesi- Cuma günleri arasında verilen siparişler, aynı gün kargoya teslim edilmeye çalışılır, ancak saat 15:00 dan sonra verilen siparişler bir sonraki gün işleme alınacaktır. Haftasonu verilen siparişler ise Pazartesi günü işleme alınacaktır.  90SQM, Türkiye hudutları içinde Yurtiçi Kargo ile teslimatları gerçekleştirmektedir. Kuzey Amerika siparişleri için kendi DHL express hesabımızı kullanılmaktadır. Avrupa ülkelerinden verilen siparişlerde ise DHL shipping Europe kullanılmaktadır.  Bunun dışındaki ülkelerde ise standart DHL delivery kullanılmaktadır.

AB & ingiltere, İsviçre, Norveç
Standard: Via DHL / 1-3 iş günü
Express: Bilgi alınız.

Kuzey America - ABD, Kanada & Meksika
Standard: DHL express / 1 iş günü

Asya, Avustralya & Yeni Zellanda
Standard: Via DHL / 3-5 iş günü
Express: Bilgi alınız.

Hollanda
Standard: Genellikle 1 gün – ürüne acil ihtiyaç halinde veya sizin için o ürünün ayırtıldığınan emin olmak için mağazamıza gelip ürün seçebilirsiniz.

Diğer Ülkeler
Standard: Genellikle 7-15 iş günü içinde teslimat yapılmakta olup bu süre kısalabilmektedir.
Express: çok yakında express hizmet verilecektir.

Nakliye ve teslimat ile ilgili merka edilen her durumda bizimle iletişime geçtiğiniz takdirde, en kısa zamanda tarafınıza geri dönüş sağlanacaktır.

AB üyesi olmayan ülkelerden verilecek siparişler için ÖNEMLİ NOT;

Bu ülkerlerden verilecek siparişlerde KDV (Katma Değer Vergisi) veya BTW (Hollanda’da mevcut olan vergi) uygulanmamakta olup, ürün siparşi teslim edileceği ülkeye girdiğinde çeşitli ithalat masrafları ödenmesi gerekebilir.

Hukuki soumluluk uyarınca

1. Mümkün olduğu kadar siparişi verilen ürünler stoklarda bulunmaktadır, 90 SQM sipariş verilen ürünleri 1-3 iş günü içinde kargo şirketine müşteriye gönderilmesi için teslim edecektir. Satın alınan ürünün teslimatı, kargo şirketi aracılığıyla müşteri tarafından bildirilen adrese yapılacaktır. Müşteriye uygun olan yerlere kısmi teslimatta yapılabilmektedir.

2. Teslimatın gecikmesi durumunda, müşterinin 90SQM’ye durumu bildirmesi ve iletişime geçmesi halinde, 90SQM bu gecikme sebebini en kısa zamanda müşteriye bildirecektir.

3. 90SQM’nin işbu gecikmeden sorumluluğu ancak bizzat sebebiyet verdiği ihmal nedeniyle, herhangi bir zarara sebebiyet vermesi halinde kabul edilebilecek olup, zarar sebebiyle sorumluluk öngörülebilir zararlar ile sınırlıdır.  Bunun dışında gecikmenin sebebiyet verdiği zarara ilişkin diğer talepler, ağır ihmal veya kast halinde söz konusu olacaktır.

4. Sevkiyat şekli, nakliyeci ve sevkiyat güzergahı kargo şirketi tarafından idare edilmekte olup, müşterilerin 90SQM ile bilgi edinmek için iletişim kurması durumunda en kısa zamanda sevkiyatla ilgili bilgi kendilerine temin edilecektir.

5. Müşterilerin olağan sipariş miktarından fazlasını talep etmesi durumunda 90SQM hakları saklıdır.